okna

Okna PVC

Okna PVC bardzo chętnie wybierane są w nowoczesnym budownictwie, jak i wymienia się na nie stare okna drewniane. Dlaczego? Powodów jest wiele – okna PVC są niezwykle odporne na czynniki atmosferyczne, gwarantują wysoką szczelność, są łatwe w konserwacji, a ponadto stanowią skuteczną zaporę przeciw grzybom oraz owadom. Oferujemy okna z tworzyw sztucznych czołowych producentów na rynku – wszystkie dostępne są w przystępnych cenach!

okna drewniane

Współczesne okna drewniane nie są takimi samymi oknami, jakie stosowane były wiele lat temu. Obecnie stosuje się kilka warstw drewna do wykonania ram, co przekłada się na dużą wytrzymałość i odporność zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Są przy tym niezwykle estetyczne i wprowadzają element naturalności do elewacji.

Okna dachowe

Okna dachowe dają światło na poddaszach i strychach, zmieniając je w jasne, przytulne pomieszczenia. Ze względu na miejsce montażu nie mogą być to zwykłe okna – dlatego oferujemy przygotowane do montażu dachowego. Ich zaletą jest solidność wykonania, przekładająca się na komfortowe, użytkowanie.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami