AKCESORIA DACHOWE
Akcesoria dachowe to dodatki, które niejednokrotnie decydują o trwałości dachu oraz jego estetyce. Oferujemy szereg akcesoriów dachowych do wyboru – po montażu staną się one integralną częścią dachu, znacznie podnosząc jego parametry użytkowe. Wszystkie propozycje zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje ich wieloletnią eksploatację.
house-with-window-and-chimney

KOMINKI WENTYLACYJNE

Kominki wentylacyjne są bardzo istotnym elementem całego systemu wentylacji budynku. Umożliwiają odprowadzanie powietrza ze spalinami oraz wtłaczanie świeżego. Oferujemy zróżnicowane kominki wentylacyjne z wysokiej jakości materiałów. Umożliwi to nie tylko ich długoletnie użytkowanie, ale także pozwoli na dopasowanie do estetyki całego dachu.
chimney

KOŁNIERZE USZCZELNIAJĄCE

Kołnierze uszczelniające są niezbędne podczas montażu okien dachowych. To właśnie one odpowiadają za szczelność połączenia okna z pokryciem. Chronią przed wiatrem, wodą, wilgocią oraz śniegiem. W naszej firmie oferujemy wyłącznie kołnierze najlepszej klasy, wykonane z materiałów doskonałej jakości, co gwarantuje ich długoletnie użytkowanie.
ladder-thin-outline

Płotki przeciw śniegowe, Komunikacja dachowa

Zadaniem płotków przeciwśniegowych jest – zgodnie z nazwą – ochrona dachów przed zsuwającym się, nagromadzonym śniegiem. Pozwala to uniknąć uszkodzenia rynien oraz w pewnym stopniu zapobiega niszczeniu elewacji. Komunikacja dachowa jest z kolei szeregiem rozwiązań umożliwiających swobodne dotarcie do komina na dachu i przeprowadzenie tam niezbędnych czynności konserwacyjnych.
tin

Membrany dachowe

Membrana dachowa jest elementem konstrukcyjnym dachu używanym do zapewnienia dodatkowej warstwy ochrony przed wilgocią, przeciekami oraz parą wodną. Oferujemy membrany wykonane z materiałów najlepszej jakości, które spełniają swoje zadanie niezależnie od warunków atmosferycznych. Ich zastosowanie znacznie wydłuża czas eksploatacji poszycia dachowego.
fishing-net

ZABEZPIECZENIA PRZED PTAKAMI

Aby dach zachowywał jak najdłużej optymalny stan oraz wyglądał estetycznie, warto zainstalować na nim zabezpieczenia przed ptakami. Zapewnią one brak ptasiego guana oraz różnego rodzaju zanieczyszczeń roznoszonych przez ptaki. Trzeba przy tym zaznaczyć od razu, że są one w pełni bezpieczne – nie ranią ptaków, a jedynie sprawiają, że dach staje się dla nich niekomfortowym miejscem do przebywania.
board

PODSUFITKA I SIDING

Podsufitka typu siding to podbitka dachowa tworzona z lekkich tworzyw sztucznych, blachy lub drewna. Służą do wykończenia elewacji w naturalny, a zarazem estetyczny sposób. Oferowane przez nas podsufitki sidingowe cechuje duża odporność na czynniki zewnętrze, a także łatwość w utrzymaniu w czystości.

cienka izolacja termiczna

Zaletą proponowanych przez nas rozwiązań w zakresie cienkiej izolacji termicznej są solidne parametry – izolacja równocześnie chroni przed napływem temperatury z zewnątrz, jak i odbija wydalaną, dzięki czemu powraca ona do pomieszczeń. Pozwala to na zachowanie ciepła i ograniczenie jego utraty.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami